با این کار جزو نفرات اول دوره GA4 منتوریکس هستید. با شما در ارتباط هستیم :)
  • 1
  • 2
  • 3
کتاب الکترونیکی رایگان

برو مرحله بعدی
  • 1
  • 2
  • 3
دوست عزیز
برای ارسال کتاب به ایمیل و شماره موبایل شما نیاز داریم.
برو مرحله آخر
  • 1
  • 2
  • 3
کتاب شما آماده است، دکمه دریافت لینک دانلود را بزنید.

لینک دانلود به شما ایمیل و پیامک شد.

آموزش اتصال گوگل ادز به آنالیتیکس و ایجاد دسترسی در گوگل ادز

شیما تیموری
شیما تیموری
17:05، 1399/01/12
آموزش اتصال گوگل ادز به آنالیتیکس و ایجاد دسترسی در گوگل ادز
1 رای    میانگین 5/5
لطفا شما هم امتیاز بدهید!

آموزش اتصال گوگل ادز به آنالیتیکس و ایجاد دسترسی در گوگل ادز


اتصال گوگل آنالتیکس و گوگل ادز از مهم‌ترین و اولین کارهایی است که باید قبل از راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی‌تان انجام دهید. با اتصال این دو سرویس گوگل به همدیگر، اطلاعات بسیار زیادی به دست می‌آورید. از آنالتیکس می‌توانید یک سری اطلاعات جدید را بخوانید که قبل از اتصال ممکن نبود. مثلا متوجه شوید که Bounce Rate (نرخ پرش) صفحاتی که برایشان تبلیغ کردید، چقدر بوده؟! پس حتما این کار را انجام دهید. قدم به قدم به شما می‌گوییم که چطور گوگل ادز را به گوگل آنالتیکس متصل کنید.

به جز این کار باید کار دیگری را هم انجام دهید: ایجاد دسترسی برای افراد. خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که چندین نفر به یک حساب گوگل ادز دسترسی دارند، کارشناس گوگل ادز، مدیر مارکتینگ شرکت، کارشناس سئو، مدیر عامل یا مشاور مارکتینگ. پس براساس سیاست‌های هر کسب و کار و شرکتی که با گوگل ادز سر و کار دارد، افراد مختلفی باید به این سیستم وصل باشند. اما قضیه زمانی مهم‌تر می‌شود که بدانیم هر کدام تا چه حد می‌توانند از قابلیت‌های گوگل ادز استفاده کنند؟ آیا نیازی هست که کارشناس سئو به تمامی بخش‌های گوگل ادز دسترسی داشته باشد یا امکان ویرایش، حذف، ایجاد دسترسی برای افراد یا امکان شارژ حساب را داشته باشد؟ این‌ها سوالاتی است که باید از خودتان بپرسید. حالا براساس این نیازمندی‌ها و نقش افراد در بخش مارکتینگ و فروش، باید دسترسی‌های مختلفی برای افراد تعریف کنید. ممکن است فقط به شخصی اجازه دهید که فقط کمپین‌های تبلیغاتی را ببینید و از آن طرف به مدیر مارکتینگ یا کارشناس سئو اجازه دهید که بتواند متن‌های تبلیغاتی را ویرایش کند.
برای این‌که بتوانید به افراد در گوگل ادز دسترسی بدهید، باید از طریق ایمیل آن‌ها را به گوگل ادز اضافه کنید. در ادامه ویدئو به شما خواهیم گفت که چطور این کار را انجام دهید و برای هر شخص چه سطح دسترسی ایجاد کنید.

شیما تیموری
شیما تیموری

شیما مدیر پرفورمنس مارکتینگ منتوریکس است. تخصص‌اش در گوگل ادز،  تبلیغات کلیکی و CRO، او را به استاد همه فن حریف این حوزه تبدیل کرده و دانش‌اش در حوزه دیجیتال مارکتینگ مثال‌زدنی‌ست.

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت منتوریکس مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

ما نظرات و سوالات شما را با دقت می‌خوانیم و پاسخ می‌دهیم
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
انصراف