با این کار جزو نفرات اول دوره GA4 منتوریکس هستید. با شما در ارتباط هستیم :)
 • 1
 • 2
 • 3
کتاب الکترونیکی رایگان

برو مرحله بعدی
 • 1
 • 2
 • 3
دوست عزیز
برای ارسال کتاب به ایمیل و شماره موبایل شما نیاز داریم.
برو مرحله آخر
 • 1
 • 2
 • 3
کتاب شما آماده است، دکمه دریافت لینک دانلود را بزنید.

لینک دانلود به شما ایمیل و پیامک شد.

هرچه از کلاب هاوس (Club House) باید بدانید (آپدیت: دی 1400)

شیما تیموری
شیما تیموری
10:00، 1399/12/05
هرچه از کلاب هاوس (Club House) باید بدانید (آپدیت: دی 1400)
1 رای    میانگین 4.0/5
لطفا شما هم امتیاز بدهید!

هرچه از کلاب هاوس (Club House) باید بدانید (آپدیت: دی 1400)


اگر اهل تکنولوژی و استفاده از برنامه‌های اجتماعی موبایلی باشید، حتما اسم Club House را شنیده‌اید. البته بعضی‌ها برای پیدا کردنش در گوگل از کلماتی مثل کلوب هاوس و کلاپ هاوس هم استفاده می‌کنند اما تلفظ اصلی‌اش کلاب هاوس است. اپلیکیشنی که در مدت زمان کمی از ساختش، به ارزشی معادل 100 میلیون دلار رسیده و همه در به در دنبال دعوت‌نامه از این اپلیکیشن هستند تا وارد آن شوند و به هر جایی سرک بکشند. کلاب هاوس، اپلیکیشنی مبتنی بر صدا است و کلی طرفدار پیدا کرده. اما چرا همه دنبال دعوت نامه Club House هستند و بعضی‌ها هم با ایجاد بازار فروش دعوت نامه کلاب هاوس هستند؟ چطور باید از کلاب هاوس استفاده کرد؟ اصلا دعوتنامه کلاب هاوس را چطور باید گرفت؟

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

 1. سبزی پاک کردن در کوچه‌های مجازی
 2. اپلیکیشن Club House چیست؟
 3. آیا درآمدزایی با کلاب هاوس امکان‌پذیر است؟
 4. طریقه عضویت در club house
 5. دانلود کلاب هاوس برای iOS و اندروید
 6. خرید دعوتنامه کلاب هاوس برای ایرانی‌ها
 7. عضویت Club House در ایران
 8. کاربران Club House
 9. خطر استفاده از Club House
 10. پیدا کردن دوست در club house
 11. موضوعات اتاق‌ها در Club House
 12. میزبانی در Club House

سبزی پاک کردن در کوچه‌های مجازی

اگر بخواهیم اپلیکیشن club house را در دنیای واقعی در نظر بگیریم، مثل این است که در خانه‌های مردم باز باشد، شما می‌توانید همینطوری سرتان را بیندازید پایین و وارد خانه‌ها شوید، به گفتگوهایشان گوش کنید و در بحث‌ها شرکت کنید. حتی می‌توانید دم در بنشینید، با صاحب خانه سبزی پاک کنید و غیبت کنید. البته این اختیار را هم دارید که اصلا حرفی نزنید، فقط به مکالمات بقیه آدم‌ها گوش کنید و به خانه دیگری سر بزنید.

اپلیکیشن club houseاین تصویر به خوبی کاربرد اپلیکیشن club house را نشان می‌دهد.

Club House همانطور که از اسمش پیداست، راهی برای آوردن فضای کلوب‌های مختلف به خانه است؛ کلوب‌های هنری، فرهنگی، ورزشی، دوستانه و.... بعد از همه‌گیری ویروس کرونا و خانه‌نشینی افراد، نیاز بیشتری به شبکه‌های اجتماعی احساس شد. سازندگان club house هم از فرصت استفاده کردند و با توجه به نیاز بازار، این اپلیکیشن را ساختند. اپلیکیشنی که با ایجاد اتاق‌های گفتگو (Room) مثل یک فضای عمومی کلوب مانند، این توانایی را به افراد می‌دهد که از راه حرف زدن با هم ارتباط برقرار کنند و لازم نیست چیزی بنویسند.

اپلیکیشن club housePaul Davison یکی از دو بنیانگذار کلاب هاوس در سال 2011؛ او قبلا اپلیکیشن‌های دیگری را هم راه انداخته بود مثل Highlight

اپلیکیشن Club House چیست؟

کلاب هاوس خودش را به عنوان اپلیکیشنی صوت محور معرفی کرده که به آدم‌ها این قابلیت را می‌دهد که در گروه‌های موردنظرشان عضو شوند، با هم حرف بزنند، از اتفاقات روزمره بگویند، دوستی بسازند و حتی قرارهای کاری برگزار کنند. برای آموزش کار با کلاب هاوس، مطلب مفصلی نوشته‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را بخوانید:

آموزش کار با کلاب هاوس و گرفتن دعوتنامه کلاب هاوس

ظرفیت هر اتاق اپلیکیشن کلاب هاوس، 5 هزار نفر است؛ چیزی شبیه حمام‌های عمومی‌ قدیمی پر از صدا

خیلی ساده می‌توانید بدون عضو شدن در گروه‌ها، به هرکجا سرک بکشید. به حرف‌های بقیه گوش دهید، نظرتان را بگویید یا روح‌وار بیایید و بروید. در حقیقت، کلاب هاوس مثل پادکست زنده است که هرکسی می‌تواند در آن صحبت کند و بقیه هم حرف‌هایش را بشنوند. از آنجایی که مکالمات صوتی در club house ضبط یا ذخیره نمی‌شود، خیال اعضای club house هم از لحاظ امنیتی راحت است.

آیا درآمدزایی با کلاب هاوس امکان‌پذیر است؟

روزهای اولی که کلاب هاوس معرفی شد، خیلی‌ها فقط دنبال ورود به اتاق‌های آن، حرف زدن یا گوش دادن به صحبت‌های دیگران بودند اما کلاب هاوس در ماه مارچ 2021 اعلام کرد که از این به بعد، صاحبان اتاق‌های گفتگو و باشگاه‌ها می‌توانند به درآمدزایی از آن هم فکر کنند. در حقیقت شنونده‌ها قرار است به مدیران باشگاه‌ها (Clubs) و اتاق‌ها پول پرداخت کنند تا بتوانند صحبت‌ها را گوش دهند. از طرف دیگر هم قرار است کلاب هاوس به صاحبان باشگاه‌ها مبلغی جداگانه پرداخت کند. 

طریقه عضویت در club house

روال کار در club house به این شکل است که هر فردی بعد از دریافت دعوت‌نامه، امکان ورود به اپلیکیشن را پیدا می‌کند. شما می‌توانید همین الان اپلیکیشن کلاب هاوس را دانلود کنید اما تا زمانی که دعوتنامه کلاب هاوس نداشته باشید، امکان ورود به اتاق‌های گفتگو یا عضو شدن در clubs را ندارید. در حقیقت هر کاربر club house در روزهای اولیه فقط می‌تواند دو دعوت‌نامه برای دیگران بفرستد و بیشتر از آن مجاز نیست. با این حال، تعداد دعوتنامه‌ها هم برای هر فردی بیشتر خواهد شد. مثلا خود من بعد از ورود به کلاب هاوس، 2 دعوتنامه داشتم که آن‌ها را برای دوستانم فرستادم. بعد از چند روز دوباره 4 دعوتنامه دیگر هم کلاب هاوس به من داد. 

بعد از ثبت‌نام با شماره تلفن یا ایمیل، وارد club house می‌شود و می‌تواند به اتاق‌های مختلف بروید و در بحث‌ها شرکت کند. هر اتاقی براساس سلایق و علاقمندی‌های اعضایش شکل گرفته.

دانلود کلاب هاوس برای iOS و اندروید

کلاب هاوس برای iOS منتشر شد. بعد از حدود یک سال انتظار، بالاخره در اردیبهشت 1400، دارندگان گوشی‌های اندرویدی می‌توانند این اپلیکیشن را دانلود کنند.

دانلود کلاب هاوس برای iOS

اپلیکیشن کلاب هاوساتاق‌های اپلیکیشن کلاب هاوس و قوانین آن

خرید دعوتنامه کلاب هاوس برای ایرانی‌ها

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چطور می‌توانیم در ایران و با شماره تلفن‌های ایرانی عضو کلاب هاوس شویم؟ یا اصلا چطور می‌توانیم دعوتنامه کلاب هاوس بگیریم؟ اگر کسی را می‌شناسید که club house دارد و می‌تواند دعوتنامه بفرستد که خوش به حالتان در غیر این صورت باید سری به سایت دیوار بزنید. در سایت دیوار، دعوتنامه‌ کلاب هاوس (club house invitiation) از 10 هزار تومان تا 400 هزار تومان هم به فروش می‌رسد. البته بعضی از افراد، هزینه را به صورت تواقفی اعلام کردند. این قضیه فقط در ایران مصداق ندارد بلکه در سایت‌های خرید و فروش خارجی مثل Ebay هم لینک دعوتنامه کلاب هاوس فروخته می‌شود. هر دعوت‌ نامه club house در بازار سیاه دعوت‌نامه‌های Club house در ebay  بین 30 دلار تا 20 هزار دلار قیمت دارند.

خرید دعوتنامه کلاب هاوس در دیواراگر خیلی دنبال دعوتنامه کلاب هاوس هستید، دیوار می‌تواند کمکتان کند.

اپلیکیشن کلاب هاوساین دعوتنامه کلاب هاوس به قیمت 120 دلار در سایت ebay قابل خرید است.

کلاب هاوس اعلام کرده که از خرید دعوت‌نامه پرهیز کنید و به جایش صبوری کنید تا زمانی که اپلیکیشنش را به قدر کافی امن کند تا کاربران بیشتری از آن استفاده کنند. 

عضویت Club House در ایران

اگر می‌خواهید در ایران عضو کلاب هاوس (club house) شوید، باز هم باید دعوتنامه داشته باشید. در حال حاضر پیامک احراز هویت کلاب هاوس به اپراتور همراه اول فرستاده نمی‌شود. بنابراین اگر دعوتنامه دارید و می‌خواهید عضو شوید باید از سایر اپراتورها استفاده کنید. برای دانستن مراحل ثبت نام در کلاب هاوس و استفاده از کلاب هاوس، مطلب زیر را بخوانید:

آموزش کار با کلاب هاوس و ارسال دعوتنامه

کاربران Club House

با این وضعیت عضوگیری کلاب هاوس، شانس خیلی زیادی دارید که یک بار با جرد لتو یا ایلان ماسک هم گفتگو کنید. در حال حاضر، تعداد استفاده کنندگان کلاب هاوس زیاد نیست و سازندگان مشغول تست کردن ویژگی‌های مختلف روی آن هستند تا این اپلیکیشن را تبدیل به فضایی امن برای کاربرانش کنند. با این حال چند آدم معروف مثل ایلان ماسک، دریک (Drake)، اشتون کوچر (Ashton Kutcher)، کوین هارت (Kevin Hart) و جرد لتو (Jared Leto) از آن استفاده می‌کنند. 

اگر هم دنبال ایرانی‌های شناخته شده مثل اینفلوئنسرهای اینستاگرامی کلاب هاوس هستید، اصلا نگران نباشید. در حال حاضر بیشتر اینفلوئنسرهای اینستاگرام در کلاب هاوس عضو هستند. برای پیدا کردنشان می‌توانید به صفحه اینستاگرام هرکدامشان سر بزنید یا در قسمت جستجوی کلاب هاوس، اسمشان را بنویسید و پیدایشان کنید.

خطر استفاده از Club House

از آنجایی که هر شخصی می‌تواند هرچیزی در اتاق‌های گفتگوی club house بگوید، امکان آزار کلامی به شدت بالا می‌رود. هنوز قوانین سفت و سختی برای کاربران کلاب هاوس تعریف نشده، بنابراین خیلی از فعالان مدنی، نگران توهین‌های نژادپرستی و سایر آزارهای کلامی در کلاب هاوس هستند. با این حال، میزبانان هر اتاق در club house این گزینه را دارند که حق صحبت آزادانه برای اعضا را ایجاد کنند یا نه. همچنین میزبان می‌تواند در صورت توهین یکی از اعضا او را از اتاق بیرون بیندازد.

از آنجایی که می‌توان در اتاق‌های کلاب هاوس مدت زمان طولانی ماند (بیشتر از دو ساعت)، سازندگان club house پیشنهاد کردند که میزبانان اتاق، قوانین، مقررات و توضیحات اتاق را بنویسند تا افراد به محض ورود آن‌ها را بخوانند.

از طرف دیگر، کلاب هاوس مثل هر برنامه شبکه اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام، امکان هدر دادن وقت و انرژی شما را هم دارد. اگر مواظب زمان خودتان نباشید و به خوبی برایش برنامه نچینید، امکان غرق شدن در آن را خوهید داشت.

پیدا کردن دوست در club house

بعد از ورود به کلاب هاوس، این اپلیکیشن مثل هر اپلیکیشن دیگری براساس دفترچه شماره تلفن گوشی شما، افرادی که در کلاب هاوس هستند را پیدا می‌کند و به شما پیشنهاد می‌دهد. البته club house براساس علاقمندی‌ها و اتاق‌هایی که وارد شدید، دوستان جدیدی به شما پیشنهاد می‌دهد.

موضوعات اتاق‌ها در Club House

همانطور که گفتیم، موضوعات مختلفی در اتاق‌های اپلیکیشن کلاب هاوس مطرح می‌شود. کلاب هاوس براساس علاقمندی‌های شما، یک سری اتاق پیشنهاد می‌دهد که در قسمت Find Conversation About موجود است. هر موضوعی که فکرش را بکنید در کلاب هاوس هست: از ارز دیجیتال و کسب و کارهای خانگی گرفته تا اتاق‌های عرفانی و روانشناسی. بنابراین خطر گم شدن در این اتاق‌ها خیلی بالاست.

میزبانی در Club House

اگر دوست داشتید که در club house میزبان باشید، می‌توانید خودتان هم اتاق بسازید. هنگام ساختن اتاق جدید برای یک موضوع، می‌توانید از بین 3 گزینه اتاق باز، اتاق اجتماعی و اتاق بسته برای مدیریت فضای گفتگو در اتاق استفاده کنید. در اتاق باز (Open Room) هرکسی می‌تواند بیاید و برود. اتاق اجتماعی برای کسانی قابلیت ورود دارد که مستقیما در اپلیکیشن با هم پیوند دارد (دوستان مشترک) و اتاق بسته هم فقط برای اعضایی است که شما اجازه ورود به آن‌ها را بدهید.

در صورتی که دعوتنامه کلاب هاوس دارید و مایل به دادن آن به دیگران هستید، می‌توانید در قسمت نظرات اعلام کنید. 

اگر تمایل دارید با یادگیری دیجیتال مارکتینگ وارد بازار کار شوید و به درآمد برسید سری به صفحه دوره دیجیتال مارکتینگ منتوریکس بزنید. ما در منتوریکس علاوه بر آموزش خدمات مختلف دیجیتال مارکتینگ از جمله  خدمات سئو سایت، مشاوره گوگل ادز، بهینه سازی نرخ تبدیل و در یک کلام مشاوره دیجیتال مارکتینگ هم ارائه می‌دهیم.

شیما تیموری
شیما تیموری

شیما مدیر پرفورمنس مارکتینگ منتوریکس است. تخصص‌اش در گوگل ادز،  تبلیغات کلیکی و CRO، او را به استاد همه فن حریف این حوزه تبدیل کرده و دانش‌اش در حوزه دیجیتال مارکتینگ مثال‌زدنی‌ست.

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت منتوریکس مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

ما نظرات و سوالات شما را با دقت می‌خوانیم و پاسخ می‌دهیم
زهرا محمدی
1400/11/24
سلام من گوشی ایفون دارم الان عوض کردم گوشی اندروید خریدم کلاب هاوسم هم مدتهاست تو ایفون نصب هس حالا میخوام تو گوشی اندروید نصب کنم ایا این اکانتم از بین میرهو باید دوباره نصب کنم وواسم دعوتنامه بفرستن
پاسخ...
شیما تیموری
1400/11/24
سلام
نه ایرادی نداره، کاربریتون ثبت هست نیازی نیست که دعوتنامه بگیرید
طاها
1400/11/06
سلام و وقت بخيركلاب هاوس خود بخود حذف شد از گوشي ايفون.. دوباره نصب كردم. هنگام وارد كردن شماره ميگه نرم افزار رو آپديت كنيد. نرم افزار و سيستم ios آپديت شده است ولي متاسفانه باز ارور ميده..چندين بار برنامه رو حذف و دوباره نصب كردم ولي همچنان مشكل حل نشده!! لطفا راهنمايي بفرماييد.تشكر
پاسخ...
شیما تیموری
1400/11/09
سلام، روزتون بخیر باشه
ممنون

به نظرم بهترین کار اینه که از قسمت FAQ کلاب هاوس کمک بگیرین. آیا امکانش هست که روی گوشی دیگه ای هم تست کنید؟

ناشنااااس
1400/10/03
در قسمت دعوتنامه زیر اسم افراد نوشته مثلا ۸۰ فرند آن کلاب هوس یا برای دیگری ۵ فرند آن کلاب هوسیعنی چی این تعدادی که زیر اسم کانتکتامون هست یعنی اونا اگر بیان توی کلاب هوس ۸۰ تا دوست و رفیق کلابی دارن؟
پاسخ...
شیما تیموری
1400/10/06
بله یعنی اینکه اون فرد توی کانتکت شما، 50 تا دوست توی کلاب هاوس داره
n
1400/04/01
حتما باید دعوت نامه از گوشی ایفون باشه؟؟اگر دعوت نامه از گوشی اندروید بگیریم مشکلی برا گوشی ایفون پیش نمیاد؟
پاسخ...
شیما تیموری
1400/04/05
در حال حاضر چون کلاب هاوس گوشی های ایفون و اندرویدی رو پشتیبانی می‌کنه، مشکلی پیش نمیاد.
n
1400/04/01
ببخشید..میشه از گوشی اندروید برا ایفون دعوت نامه فرستاد؟مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ...
شیما تیموری
1400/04/05
سلام
بله حتما میتونین دعوت نامه بفرستین.
M.J
1400/03/21
سلامخدا قوتببخشید اگر برنامه رو حذف کنمبرای نصب دوباره و ورود به برنامه نیازمند دعوتنامه مجدد برای همون خط موبایلم میبباشد
پاسخ...
شیما تیموری
1400/03/22
سلام ممنونم
نه چون قبلا وارد برنامه شدید نیازی نیست
آرزو
1400/03/20
سلام بعد از استفاده از دعوت نامه چه مدت طول میکشه تا وارد فضای کلاب هاوس بشیم؟ اندرویدی هستم
پاسخ...
شیما تیموری
1400/03/22
سلام
در همون لحظه که دعوتنامه براتون میاد میتونین از کلاب هاوس استفاده کنین
Najmeh
1400/01/23
سلام مبشه کسی که دعوتنامه فرستاده رو تغییر داد؟ چون داخل بیو نشون میده؟
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/23
سلام
نه چنین چیزی ممکن نیست و کردیتش برای اون شخص میمونه. مگه اینکه به مرور خود کلاب هاوس در نسخه های به روزتر، تغییر بده این گزینه رو
Maryam
1400/01/21
سلام چطوری میشه تو کلاب هاس تایپ کرد یعنی نوشتاری پیام بدیم
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/22
سلام
مریم عزیز، کلاب هاوس اپلیکیشن صوت محور هست. یعنی همه چی براساس صداست و امکان نوشتن وجود نداره.
مزیت و نقطه ضعفش همزمان همین هست: صوتی بودنش
زهرا
1400/01/21
سلام وقت بخیرمن نسخه ی اندروید کلاب هاوس رو نصب کردم واز طریق دعوتنامه وارد اپلیکیشن شدم،ولی آیکون پاکت نامه رو ندارم که بتونم برای کسی دعوتنامه بفرستم خواستم بپرسم کی این آیکون فعال میشه برام؟
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/22
به خاطر نسخه اندرویدی کلاب هاوس چنین امکانی وجود نداره.باید صبر کنین نسخه اندروید رسمی کلاب هاوس بیاد
Sheyda
1400/01/20
بچه ها من چند تا مشکل دارم میتونید کمک کنید؟؟۳ روزه عضو کلاب هاوس هستم امادعوت نامه نمیتونم به کسی بدم.دوم اینکه نمیتونم به اینستا وصل شم هی میگن بزن گوشه راست میزنم ولی هیچی نمیادسوم اینکه میخوام اتاق درست کنم نمیپرسه اتاق اجتماعی باز یا بستهدر ضمن من نسخه اندروید استفاده میکنم
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/22
سلام
همه مشکلاتی که گفتید به نظر میرسه به خاطر نسخه اندرویدی کلاب هاوس هست. نسخه ios کلاب هاوس چنین مشکلاتی نداره.
jafar ghorbanpour
1400/01/20
سلام اگه کسی مایل بود ممنون میشم منو دعوت کنه ۰۹۳۵۸۱۹۰۳۷۲
پاسخ...
Maryam
1400/01/20
من نسخه اندروید کلاب هوس رو دارم.اما انگار محدوده و اون علامت ارسال دعوتنامه رو نداره.تا حالا کسی تونسته از اندروید دعوتنامه بفرسته؟
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/22
نسخه اندروید کلاب هاوس محدودیت داره، خود کلاب هاوس هم گفته که از دانلود و نصب کلاب هاوس اندرویدی پرهیز کنید تا زمانی خودشون منتشرش کنند.
شاید هنوز ارسال دعوتنامه براتون فعال نشده.
بعضی وقتا چنین مشکلی هست، دادن امکان دعوتنامه به کاربران کلاب هاوس، در زمان مشخص و معینی نیست
رضا
1400/01/19
سلام ببخشید من یک دعوت نامه کلاب هوس دارمولی هرچی شماره میدم میگه نمیشهمینویسه بعدن تلاش کنید
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/22
سلام
اون شماره توی کلاب هاوس ثبت نام کرده و نسخه ios هست؟
جعفر
1400/01/18
سلام من وارد شدم و دوستان را هم پیدا کرده و ....ولی صدا ندارم !!
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/22
سلام
متوجه منظورتون نمیشم که میگید صدا ندارم. آیا نسخه تون اندرویده؟
شهاب
1400/01/17
سلامدوستان عزیزی که میتونن، اگه براتون امکان داره من رو هم دعوت کنید به کلاس هاوسممنون از لطفتون
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/17
شماره موبایلتونو بذارید تا اگر دوستی هست شما رو عضو کنه
ناشناس
1400/01/18
hrayans @ Gmail.comممنون
هستی
1400/01/16
ببخشید می خواستم بدونم باید دعوت نامه فرستاده بشه و بعد اکانت در کلاب هوس تشکیل میشه ؟اول که وارد شدم یه سری افراد که علاقه ای نداشتم فالو داشته باشم جزو فالویینگ هام بودن نه فالور ، در صورتی که من اصلا اونها رو فالو نکردم ، می خواستم بدونم این اتفاق از وقتی که منتظر دعوت نامه بودم اوفتاد یا بدش ؟
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/17
شما بدون دعوتنامه هم میتونین کلاب هاوس رو نصب کنین و شماره تلفنتونو ثبت کنین ولی میرین توی لیست انتظار تا شخصی براتون دعوتنامه بفرسته.
در حال حاضر از اونجایی که کلاب هاوس محیط خیلی خیلی عمومی نشده، افرادی که بهتون پیشنهاد میدن تا فالو کنین ممکنه ناشناخته باشن. فقط کافیه فالوشون نکنین یا اگه فالو شدن، آنفالو کنین.
داود
1400/01/16
سلام من الان در کلاب هاوس عضو شدم از طریق دعوت نامه ولی خودم نمیتونم دعوت نامه بفرستم خواستم راهنمایی کنین ممنون
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/17
سلام
شما الان باید دوتا invitation داشته باشین.
توی کلاب هاوس، اون علامتی که شبیه پاکت نامه هست رو بزنین، ببینین چندتا دعوتنامه دارید. اگه استفاده شده باشه بهتون میگه، اگه داشته باشین هم بهتون میگه
maryam
1400/01/19
منم دقیقا همین مشکل دارم
ناشناس
1400/01/15
سلام من اندروید دارم و دوستم اپل و دعوتنامه برام فرستاده ولی وقتی کلیک میکنم تصویر دوستم و اکانتش اینا میاد و میره واسه دانلود از اپ استور
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/17
سلام
اپلیکیشن غیر رسمی کلاب هاوس برای اندروید رو نصب کردید؟
نصبش کنید، شماره تونو بزنین، به صورت خودکار دعوتنامه استفاده میشه
متین
1400/01/12
سلامراهی برای عدم نمایش اکانته کسی که من رو دعوت کرده در داخل پروفایلم وجود داره یا خیر؟
پاسخ...
ناشناس
1400/01/14
سلام
در حال حاضر چنین امکانی وجود نداره که بخش nominated by حذف بشه یا نشون داده نشه.
Sam
1400/01/11
من با اندروید عضو شدم و بهم دعوتنامه نداد چیکار باید کنم که بهم دعوتنامه بده؟!
پاسخ...
ناشناس
1400/01/14
شخص دیگه‌ای از داخل کلاب هاوس باید بهتون دعوتنامه بده. دانلود اپلیکیشن و وارد کردن شماره موبایلتون، به معنی ارسال دعوتنامه برای شما نیست.
سجاد
1400/01/10
سلام من شمارمو وارد میکنم بعد کد هم میاد ولی وارد نمیشه
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/14
سلام

چندبار تست کردید؟

امیرعلی
1400/01/07
سلام من یه دعوت نامه میخوام به شماره ۰۹۳۸۴۱۶۸۸۵۱
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/07
امیدوارم دوستان کمکتون کنن
mm
1400/01/04
چطور میشه آیدی رو تغییر داد
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/07
روی عکس پروفایلتون در کلاب هاوس بزنین، بعدش بزنین روی آیدی‌تون، اونطوری میتونین آیدیتونو عوض کنین.
Shiva
1400/01/03
سلامدوستم میخواد منو دعوت کنه اما فقط با ایمیل میشهچطور با شماره دعوت کنه؟
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/07
سلام.
شماره تلفنتونو توی گوشیش ذخیره کرده؟ خیلی راحت میشه دعوتنامه بفرسته
پرنیان
1400/01/03
سلام میشه کمکم کنید من نه میتونم دعوت نامه بخرم نه کسیو دارم واسم بفرسته
پاسخ...
شیما تیموری
1400/01/07
سلام خوبین؟
من پیامتونو اینجا منتشر میکنم تا اگه کسی تونست کمکتون کنه.
به سایت دیوار سر زدید؟ اونجا دعوتنامه کلاب هاوس هست، بعضیاشون بدون قیمته
salar_sohrabii@yahoo.com
1399/12/23
شما خودتون كلاب هاوس داريد ؟ اگه داريد منو دعوت كنيد لطفا :
پاسخ...
شیما
1399/12/25
سلام:)
نه متاسفانه ما دعوتنامه کلاب هاوس رو نداریم. اما پیامتونو منتشر می‌کنم تا اگر دوستی بود، بهتون کمک کنه.
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
انصراف