رازها و ترفندهای اینفلوئنسر مارکتینگ با مریم رئوف

مـدت
2 ویدیو
نـوع دوره
آنلاین
قیمـت
3,700,000 ریال
زمـان شـروع
بلافاصله پس از خرید
مربـی
مریم رئوف
پیشـنیاز
ندارد
ثبت‌نام دوره
آنلاین
کاربردی
مبتنی بر تجارب و مثال‌های واقعی
منتور اختصاصی
تا ۷ ساعت پشتیبانی آنلاین حین و بعد از دوره
گواهینامه رسمی
قابل استعلام و اشتراک آنلاین
پرتابل آموزشی
پنل اختصاصی برای فراگیران
تضمین کیفیت
بازگشت %100 وجه درصورت عدم رضایت

اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing) یا بازاریابی تأثیرگذار از روش‌های نوین تبلیغات در اینستاگرام است که اگر درست اجرا شود می‌تواند کمک بزرگی به رشد کسب‌وکارها بکند. «مریم رئوف» میکاپ آرتیست و مدرس دوره‌های میکاپ حرفه‌ای و گریم از موفق‌ترین اینستاگرامرهای حوزه‌ی زیبایی در ایران به شمار می‌رود. به جرأت می‌توان گفت ایشان از جمله کسانی هستند که بیشترین میزان اینفلوئنسر مارکتینگ را در حوزه‌ی خود انجام دادند و تجربیات بسیار ارزشمندی در این زمینه دارند.

بهنام اسلمی –مدیر عامل همورا- در این وبینار آنلاین با «مریم رئوف» در مورد تجربه‌ی همکاری با اینفلوئنسرها گفت‌وگو کرده است. «مریم رئوف» در این مصاحبه به ما می‌گوید چطور اینفلوئنسرها را انتخاب و در جریان همکاری با آن‌ها به چه نکاتی دقت کنیم؟

این وبینار برای چه کسانی مفید است؟

  • صاحبان کسب‌وکار که قصد دارند در اینستاگرام رشد کنند
  • مدیران دیجیتال مارکتینگ و استراتژیست‌های شبکه‌های اجتماعی که قصد دارند اینفلوئنسر مارکتینگ انجام دهند
  • کارشناسان شبکه‌های اجتماعی که قصد دارند با اینفلوئنسرها در ارتباط باشند
  • اینفلوئنسرهایی که می‌خواهند برای همکاری با آژانس‌ها و افراد موثر کسب آگاه‌تر شوند

در این وبینار چه چیزهایی خواهید آموخت؟

  • دیجیتال مارکتینگ چه نقشی در ایجاد و توسعه‌ی کسب‌وکار دارد
  • تکنیک‌های رشد در اینستاگرام چه هستند
  • اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟
  • در انتخاب اینفلوئنسرها به چه نکاتی دقت کنیم؟
  • چطور موفقیت کمپین‌های اینفلوئنسری را بسنجیم؟

 

X سرفصل دوره (برای دیدن جزئیات هر سرفصل، به روی ویدیو کلیک کنید.)

1. چطور وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شدم؟

مریم رئوف از سال 1387 کار خود را در حوزه زیبایی شروع کرد، اما سال 1394 نقطه آغاز فعالیت او در اینستاگرام به حساب می‌آید. این‌که وارد شدن به فضای دیجیتال چه تغییری در کسب‌وکار ایشان ایجاد کرد را از زبان خودشان بشنوید.

2. در انتخاب اینفلوئنسرها به چه نکاتی دقت کنیم؟

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست و چطور می‌توان از آن بهترین نتجه را گرفت؟ در انتخاب اینفلوئنسرها به چه نکاتی باید دقت کرد؟ «مریم رئوف» از تجربه‌های شخصی خود در این زمینه می‌گوید.

مربیان این دوره

مریم رئوف

مریم رئوف

«مریم رئوف» میکاپ آرتیست، مدرس دوره‌های میکاپ حرفه‌ای و گریم و از موفق‌ترین اینستاگرامرهای حوزه‌ی زیبایی در ایران به شمار می‌رود.

دیگران درباره منتوریکس چه می‌گویند؟

من افتخار داشتم که دو دوره گوگل ادز و سئو‌ را در مجموعه منتوریکس و در خدمت جناب سلوتی باشم. به عنوان مدیر روابط عمومی یک آموزشگاه که ماهیت فعالیتش آموزش است باید اعتراف کنم که این دوره‌ها هم از نظر کیفیت آموزشی و هم از نظر شیوه برگزاری کلاس، خاص‌ترین دوره‌های آموزشی بودند که تجربه کرده‌ام. فضای کلاس که بی شباهت با یک کافه دنج و دوست داشتنی نیست با تصوراتم از یک کلاس درس مرسوم متفاوت بود‌ و مهمان نوازی و‌ پذیرایی رنگارنگ دوستان از یک طرف و شیوه‌ مدیریت کلاس توسط جناب سلوتی که طرز رفتار و بیان ایشان بیشتر شما را یاد رفقای صمیمی و قدیمی می‌اندازد تا اساتید، از سوی دیگر به گونه‌ای بود که اصلا و ابدا متوجه گذر زمان نمی‌شدیم. ‌نکته آخر کاربردی بودن محتوای آموزشی دوره‌ها است؛ چرا که شیوه ارائه مطالب به‌گونه‌ای بود که بدون پرداختن به حاشیه‌ها و نکات زائد رایج در دوره‌های دیگر، چکیده سال‌ها تجربه و کار حرفه‌ای استاد در اختیار شرکت‌کنندگان دوره‌ قرار می‌گرفت. برای مجموعه منتوریکس آرزوی موفقیت دارم. بابک اشراقی - (مدیر روابط عمومی آموزشگاه کندو)