جادوی زیبانویسی در تولید محتوا

مـدت
ویدئوی ضبط شده وبینار منتوریکس
نـوع دوره
وبینار
قیمـت
رایگان
زمـان شـروع
دوشنبه 1400/11/18
مدرس
-
پیشـنیاز
-
مشاهده فیلم وبینار
وبینار
کاربردی
مبتنی بر تجارب و مثال‌های واقعی
گواهینامه رسمی
قابل استعلام و اشتراک آنلاین
پرتابل آموزشی
پنل اختصاصی برای فراگیران
تضمین کیفیت
بازگشت %100 وجه درصورت عدم رضایت

وبینار جادوی زیبانویسی در تولید محتوا

چطور محتوایی بنویسیم که هر خواننده‌ای عاشقش شود؟ تا حالا برای‌تان پیش آمده در جریان وب‌گردی‌تان به متن‌هایی برسید که از اولین جمله طلسم‌تان می‌کنند و تا آخر شما را با خودشان می‌کشانند؟ ما به کسانی که می‌توانند چنین متن‌هایی بنویسند، «سبز دست» می‌گوییم. 

در دنیای بازاریابی محتوا برای کسانی که چنین قابلیتی دارند، سر و دست می‌شکنند. نوشتن محتوایی که هم خواننده و هم گوگل عاشقش بشود، کار هرکسی نیست. تمرین، ممارست و مطالعه می‌خواهد. با این حال، ما می‌خواهیم چندتا از بهترین ترفندهای محتوا نویسی و ویراستاری را برایتان بگوییم تا شما هم جزو «سبز دستان» باشید.

در وبینار رایگان منتوریکس، فاطمه بهروزفخر از راز و رمز ویراستاری و نکته‌هایی می‌گوید که برای تولید محتوا مناسبند. اگر کارشناس تولید محتوا هستید یا با نوشتن سر و کار دارید و می‌خواهید مهارت‌هایتان را بهبود بدهید، به هیچ‌وجه این وبینار را از دست ندهید. 

درباره مدرس:

به گفته خودش دلبسته کلمه‌ها و کوه‌هاست. در طول هفته سرش با کلمه‌ها و لذت‌بردن از آن‌ها گرم است، آخر هفته را هم به معاشرت با کوه‌ها و طبیعت می‌گذراند. البته جز کلمه‌ها و کوه‌ها علاقه‌مندی‌های زیاد دیگری هم دارد که یک فهرست بلندبالا می‌شود. مثلا عاشق فوتبال است، بوکس کار می‌کند، به مطالعه در حوزه ادیان علاقه‌مند است و برای دوستانش یادگاری‌های چوبی درست می‌کند. دوست داشت فضانورد باشد یا صاحب یک نمایشگاه ماشین، اما کاروبارش با کلمه‌هاست. می‌نویسد، ویرایش می‌کند، می‌خواند و از این‌که کاروبارش با کلمه‌هاست، روزی هزاربار احساس خوشبختی می‌کند. مشکل هکسره در نوشتار فارسی هم او را به‌شدت عصبانی می‌کند.

سوابق حرفه‌ای:

مدیر و استراتژیست محتوای انتشارات شهرستان ادب
کارشناس تولید محتوا سایت خزان بوک 
کارشناس تولید محتوا و ویراستار آژانس تبلیغاتی منتوریکس
معاون سردبیر و استراتژیست محتوای شبکه های مجازی رسانه همیاری
مدیر محتوای شرکت نوار 
کارشناس تولید محتوای وبلاگ و سایت نوار
کارشناس ارزیابی و معرفی کتاب کودک و نوجوان در مجمع ناشران انقلاب اسلامی

مخاطبین این دوره:

  • هرکسی که عاشق نوشتن است
  • کارشناس تولید محتوا
  • کارشناس سئو

X سرفصل دوره (برای دیدن جزئیات هر سرفصل، به روی ویدیو کلیک کنید.)

1. جادوی زیبانویسی در تولید محتوا

در این وبینار از سری وبینارهای چهارشنبه منتوریکس به این پرداختیم چطور باید یک متن زیبا نوشت؟ اصلا متن زیبا در تولید محتوا یعنی چه؟ و خلاصه اینکه چطور می‌توانید با متنتان جادو کنید!

دیگران درباره منتوریکس چه می‌گویند؟

من افتخار داشتم که دو دوره گوگل ادز و سئو‌ را در مجموعه منتوریکس و در خدمت جناب سلوتی باشم. به عنوان مدیر روابط عمومی یک آموزشگاه که ماهیت فعالیتش آموزش است باید اعتراف کنم که این دوره‌ها هم از نظر کیفیت آموزشی و هم از نظر شیوه برگزاری کلاس، خاص‌ترین دوره‌های آموزشی بودند که تجربه کرده‌ام. فضای کلاس که بی شباهت با یک کافه دنج و دوست داشتنی نیست با تصوراتم از یک کلاس درس مرسوم متفاوت بود‌ و مهمان نوازی و‌ پذیرایی رنگارنگ دوستان از یک طرف و شیوه‌ مدیریت کلاس توسط جناب سلوتی که طرز رفتار و بیان ایشان بیشتر شما را یاد رفقای صمیمی و قدیمی می‌اندازد تا اساتید، از سوی دیگر به گونه‌ای بود که اصلا و ابدا متوجه گذر زمان نمی‌شدیم. ‌نکته آخر کاربردی بودن محتوای آموزشی دوره‌ها است؛ چرا که شیوه ارائه مطالب به‌گونه‌ای بود که بدون پرداختن به حاشیه‌ها و نکات زائد رایج در دوره‌های دیگر، چکیده سال‌ها تجربه و کار حرفه‌ای استاد در اختیار شرکت‌کنندگان دوره‌ قرار می‌گرفت. برای مجموعه منتوریکس آرزوی موفقیت دارم. بابک اشراقی - (مدیر روابط عمومی آموزشگاه کندو)