با این کار جزو نفرات اول دوره GA4 منتوریکس هستید. با شما در ارتباط هستیم :)
  • 1
  • 2
  • 3
کتاب الکترونیکی رایگان

برو مرحله بعدی
  • 1
  • 2
  • 3
دوست عزیز
برای ارسال کتاب به ایمیل و شماره موبایل شما نیاز داریم.
برو مرحله آخر
  • 1
  • 2
  • 3
کتاب شما آماده است، دکمه دریافت لینک دانلود را بزنید.

لینک دانلود به شما ایمیل و پیامک شد.

سریع گزارش بگیر! {آموزش ویدیویی افزونه search analytics for sheets}
ساسان سلوتی
ساسان سلوتی
11:29، 1400/03/20
سریع گزارش بگیر! {آموزش ویدیویی افزونه search analytics for sheets}
1 رای    میانگین 5/5
لطفا شما هم امتیاز بدهید!

سریع گزارش بگیر! {آموزش ویدیویی افزونه search analytics for sheets}


نوشتن گزارش برای بسیاری از افراد همیشه سخت و وقت گیر بوده است. اما همیشه راه‌هایی هم وجود دارد که می‌توانید با کمک آنها به راحتی در google sheet گزارش خودتان را از سرچ کنسول دریافت کنید. خوشبختانه در این برنامه بخشی به نام Add Ons وجود دارد که می‌تواند ابزارهای بسیار کاربردی برای شما فراهم آورد. با استفاده از این ابزارها، می‌توانید خدمات سئو و مشاوره دیجیتال مارکتینگ خود را بهبود بخشید و گزارشات دقیق‌تری تهیه کنید.

دانلود ویدیو از آپاراتسه سوت گزارش بگیر

افزونه Search Analytics for Sheets

این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا در کسری از دقیقه به راحتی گزارش خود را تهیه کنید. برای اضافه کردن آن به google sheet، ابتدا یک فایل جدید در درایو خود بسازید. سپس از بخش Add Ons گزینه Got Add Ons گزینه Analyctics work sheet  را سرچ کنید. بر روی افزونه search analytics for sheets کلیک کرده و نصب کنید.حتماً قبل از نصب و راه اندازی این افزونه در google sheet مطمئن شوید که با ایمیلی لاگ این هستید که دسترسی مدیر به اطلاعات سرچ کنسول را دارد، تا افزونه به راحتی اطلاعات را دریافت کرده و برای شما گزارش را آماده کند.


پس از نصب، افزونه را اجرا کنید. این افزونه گزینه‌های زیادی برای تولید گزارش به شما می‌دهد، می‌توانید در این افزونه بازه زمانی انتخاب کنید، نوع سرچ تایپ و اطلاعاتی که می‌خواهید در گزارش باشد مشخص می‌کنید. سپس کلیک می‌کنید تا گزارش خود را حاضر پیدا کنید. همچنین، با بهینه سازی نرخ تبدیل و تبلیغات در گوگل می‌توانید کارایی و بهره‌وری کمپین‌های خود را افزایش دهید. روش‌های دیگری نیز برای گرفتن گزارش در دوره دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که با دنبال کردن مطالب ما می‌توانید از آنها مطلع شوید.

ساسان سلوتی
ساسان سلوتی

ایدئولوژی اصلی ساسان اینه تا اونجایی که می‌تونه به کنجکاوی‌هاش پاسخ مثبت بده. برای همین، کارها و علایق جورواجوری رو دنبال می‌کنه؛ مثلاً: غواصی، دوچرخه‌سواری، یوگا، گیاه‌شناسی، عکاسی ماکرو و... تو کار هم همین طور بوده: از مدیر فروش بازاریابی تا منابع انسانی، دیجیتال مارکتینگ و تدریس...

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت منتوریکس مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

ما نظرات و سوالات شما را با دقت می‌خوانیم و پاسخ می‌دهیم
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
انصراف