core web vitals چیست؟

ساسان سلوتی
ساسان سلوتی
17:31، 1400/06/17
core web vitals چیست؟
1 رای    میانگین 5/5
لطفا شما هم امتیاز بدهید!

core web vitals چیست؟


در آینده‌ای نزدیک Core Web Vitals یا هسته حیاتی وب بخش جدایی‌ناپذیر سئو سایت خواهد شد. سئوکاران از این به بعد به دو دسته کسانی که کوروب وایتال می‌دانند و نمی‌دانند تقسیم می‌شوند، از این رو بهتر است هر چه زودتر خود را با تغییرات فاکتورهای رتبه بندی گوگل در ماه June سال 2021 همگام کنید. Core Web Vitals ابتکاری برای ارائه راهنمایی یکپارچه برای سیگنال‌های باکیفیت که یک تجربه کاربری عالی در وب را اراده می‌دهند، است. معیارهای اصلی کوروب وایتال 3 معیار تاخیر ورودی اول (FID)، بزرگ‌ترین ترسیم محتوایی صفحه (LCP) و تغییر چیدمان تجمعی (CLS) می‌شود که هر کدام یک آستانه دارند که با تعیین آن می‌توانیم سایت خود را برای هسته حیاتی وب بهبود ببخشیم.
در زیر مجموعه‌ای از آموزش Core Web Vitals به صورت دسته بندی موضوعی آمده است. به وسیله این آموزش‌ها می‌توانید به راحتی بدانید کوروب وایتال چیست؟ و چرا باید سئو سایت خود را براساس Core Web Vitals بهبود ببخشیم. همچنین درباره موضوعاتی مانند Font web، جاوا اسکریپت، کدهای CSS، API، بهینه سازی ابعاد و سایز تصاویر و ویدیو و ابزارهای اندازه گیری Core Web Vitals و گزارش‌گیری به وسیله ابزارهای مختلف مانند CRUX، Lighthouse سرچ کنسول و... سخن می‌گوییم. در زیر می‌توانید موضوعات را مشاهده کنید و یاد بگیرید.

راهنمای جامع Core Web Vitals

معیارهای اندازه گیری Core Web Vitals

سنجش و اندازه‌گیری Core Web Vitals

بهبود معیارهای Core Web Vitals

بهینه سازی تصاویر و ویدیو سایت

بهینه سازی Resource Delivery

بهینه سازی منابع Third Party

بهینه سازی فونت وب Fontweb

بهینه سازی CSS و جاوا اسکریپت

ساسان سلوتی
ساسان سلوتی

ایدئولوژی اصلی ساسان اینه تا اونجایی که می‌تونه به کنجکاوی‌هاش پاسخ مثبت بده. برای همین، کارها و علایق جورواجوری رو دنبال می‌کنه؛ مثلاً: غواصی، دوچرخه‌سواری، یوگا، گیاه‌شناسی، عکاسی ماکرو و... تو کار هم همین طور بوده: از مدیر فروش بازاریابی تا منابع انسانی، دیجیتال مارکتینگ و تدریس...

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت منتوریکس مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

ما نظرات و سوالات شما را با دقت می‌خوانیم و پاسخ می‌دهیم
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
انصراف