با این کار جزو نفرات اول دوره GA4 منتوریکس هستید. با شما در ارتباط هستیم :)
 • 1
 • 2
 • 3
کتاب الکترونیکی رایگان

برو مرحله بعدی
 • 1
 • 2
 • 3
دوست عزیز
برای ارسال کتاب به ایمیل و شماره موبایل شما نیاز داریم.
برو مرحله آخر
 • 1
 • 2
 • 3
کتاب شما آماده است، دکمه دریافت لینک دانلود را بزنید.

لینک دانلود به شما ایمیل و پیامک شد.

صفر تا صد خدمات SEO فروشگاهی

خدمات سئو سایت فروشگاهی

محمد امیر حسین هاشمی
09:00، 1402/03/23
خدمات سئو سایت فروشگاهی
2 رای    میانگین 3.5/5
لطفا شما هم امتیاز بدهید!
صفر تا صد خدمات SEO فروشگاهی

خدمات سئو سایت فروشگاهی


انجام خدمات سئو سایت فروشگاهی (ecommerce seo services)، یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ و سئو منتوریکس است. برای ارائه این خدمات و بهینه سازی سایت های فروشگاهی، منتوریکس با پیگیری استراتژی های سئویی مشخص، اهداف پروژه را پیش می‌برد. تعرفه و قیمت خدمات سئو سایت‌های فروشگاه بر اساس، شرایط مختلف، متغییر است. از همین رو برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید.

خدمات سئو سایت فروشگاهی چیست؟

خدمات سئو سایت فروشگاهی، به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که، نتیجه آن: افزایش رتبه کلمات اصلی و هدف، افزایش بازدید از سایت و در نهایت رسیدن به اهداف بازاریابی دیجیتال است. انجام خدمات SEO سایت‌های فروشگاهی با رعایت اصول مارکتینگ، می‌تواند باعث رشد فروش شما شده و کسب و کارتان در فضای دیجیتال، بیشتر دیده شود.

هزینه خدمات سئو سایت فروشگاهی

قیمت انجام خدمات SEO برای سایت‌های فروشگاهی، بصورت کلی عدد مشخصی نیست. این هزینه بستگی به شرایط مختلف از جمله: رقبای شما، نوع کسب و کار، کلمات مورد نظر، میزان محتوای مورد نیاز و … دارد. منتوریکس با در نظر گرفتن تمامی شرایط، پکیج های متنوعی را ارائه می‌دهد که برای اطلاع از تعرفه‌ها، می توانید مشاوره رایگان از ما دریافت کنید.

مدت زمان لازم برای کسب نتیجه و سئو سایت های فروشگاهی

یکی از اصلی ترین سوالات مشتریان ما در منتوریکس، مدت زمان لازم برای کسب نتیجه در ارائه خدمات سئو به سایت های فروشگاهی است. در پاسخ به این سوال باید در نظر داشته باشید که پروسه دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت به پارامتر‌های متعددی بستگی دارد و نمی توان زمان دقیقی اعلام کرد.

در کنار این واقع بینی، پیگیری مستمر و انجام تعهدات، از چهار چوب های تجاری و اخلاقی ما در منتوریکس است که سعی می شود در سریع ترین زمان ممکن، نتیجه لازم کسب شود. این بازه زمانی بصورت میانگین ممکن است بین 6 الی 24 ماه، مشخص شود.

رشد ترافیک سایت با منتوریکس

نمونه رشد ترافیک سایت مشتری منتوریکس

خدمات سئو سایت های فروشگاهی در منتوریکس شامل چیست؟

خدمات سئو سایت فروشگاه اینترنتی در منتوریکس شامل موارد زیر است:

تجزیه تحلیل و آنالیز رقبا

رشد روز به روز سایت های فروشگاهی و ورود به فضای دیجیتال مارکتینگ، بر کسی پوشیده نیست. از همین رو منتوریکس در ارائه خدمات SEO به سایت‌هایی که در زمینه فروش محصولات فعالیت می کنند، آنالیز مستمر را در برنامه ریزی های خود لحاظ می کند.

تدوین استراتژی محتوای سایت‌های فروشگاهی 

تدوین و ایجاد استراتژی تولید محتوا با توجه به نیاز مشتری و نوع کسب و کار شما، یکی دیگر از خدماتیست که منتوریکس برای رشد پروژه و بهبود وضعیت سئو سایت فروشگاهی شما در نظر می‌گیرد. تولید محتوا برای سایت‌های فروشگاهی بر اساس میزان نیاز و اهداف فروشگاه آنلاین شما برنامه ریزی می‌شود.

انجام خدمات سئو داخلی سایت فروشگاهی 

سئو داخلی (on page) در مسیر رشد رتبه کلمات کلیدی شما و وضعیت سایت برای کاربر، بخشی از خدمات سئوی سایت‌های فروشگاهی در منتوریکس است. این مسیر با بهره مندی از کارشناسان و مدیران سئوی با تجربه و متخصص مجموعه ما پیگیری ‌می‌شود.

سئوی سایت با منتوریکس

تیم منتوریکس چطور حدمات سئو را تضمین می‌کند؟

خدمات سئو خارجی سایت‌های فروشگاهی

دیدن شدن در فضای گوگل یا سایر موتور‌های جستجو، یک فاکتور اصلی به نام سئو خارجی دارد. پیگیری و تدوین استراتژی سئو خارجی (Off page) نیازمند تجزیه تحلیل و بررسی‌های لازم است که منتوریکس در این مسیر همراه شماست.

گزارش دهی مستمر و منظم در خدمات سئو سایت فروشگاهی

ارائه گزارش مستمر و منظم، از اصول منتوریکس در پیشبرد پروژه ها و ارائه خدمات سئو به سایت‌های فروشگاهی است. شما پس از دریافت این خدمات با مدیر پروژه و افراد مرتبط جلسات منظم خواهید داشت و نکات لازم طی بازه های زمانی مشخص، ارائه می‌شود.

جلسات ماهانه یا هفتگی

هر وبسایت یا بیزینس، پس از ورود به فضای دیجیتال و آنلاین، چالش های ریز و درشت خود را خواهد داشت. از همین رو برای پیگیری منظم و دقیق، جلساتی بصورت هفتگی یا ماهیانه با مدیران سایت و کسب و کار برگزار می شود. شما می توانید کلیه درخواست‌ها و پیگیری های لازم را به تیم ما اعلام کرده تا با برنامه ریزی، اهداف سئویی سایت فروشگاهی شما را پیش ببریم.

پیشنهادات سازنده برای بهبود وضعیت سایت

از خدماتی که به عنوان هدیه در ارائه خدمات سئو سایت های فروشگاهی در نظر گرفته شده است، ارائه پیشنهادات سازنده و هوشمندانه است. بهتر است بدانید که همیشه سئو، منجر به فروش شما نمی شود و پارامتر های دیگری نیاز است. این فاکتور ها را به مرور زمان می توانید با مشاوره سئو و دیجیتال مارکتینگ منتوریکس، دریافت کنید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در بعضی از پکیج های خدمات سئو سایت فروشگاهی

پس از کسب رتبه و بهبود وضعیت شما طی گذشت بازه زمانی خاص، ممکن است نیاز به دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ داشته باشید. منتوریکس با افراد متخصص و با تجربه در این مسیر کنار شماست و جهت بهبود وضعیت، راهکار های جالبی را به شما ارائه می کند.

نظرات مشتریان درباره منتوریکس

بخشی ازنظرات مشتریان عزیز منتوریکس

نمونه پروژه های خدمات سئو سایت های فروشگاهی در منتوریکس 

در ادامه نمونه پروژه های انجام خدمات سئو سایت های فروشگاه اینترنتی منتوریکس را می‌بینید:

 • وبسایت داروخانه آنلاین دارو دراگ، با فعالیت روی کلمات داروخانه آنلاین، خرید مکمل بدنسازی در رتبه 1 گوگل 

خدمات سئو فروشگاهی سایت دارو دراگ

 • وبسایت کادنزا در زمینه فروش کیف و کفش زنانه

خدمات سئو سایت فروشگاهی کادنزا

سوالات متداول

هزینه انجام خدمات سئو سایت فروشگاهی چقدر است؟

هزینه خدمات سئو سایت فروشگاهی، بر اساس: نوع کسب و کار، رقبا، محتوا، سئوی خارجی، و پکیچی که از ما تهیه می کنید، تعیین می شود. جهت اطلاع از قیمت و تعرفه با ما در ارتباط باشید.

آیا منتوریکس، سئو تضمینی سایت های فروشگاهی را ارائه می دهد؟

سئوی تضمینی در سایت های مختلف از جمله سایت فروشگاهی، واژه ای فریب دهنده است. چرا که با تغییرات سریع فضای آنلاین و موتورهای جستجوگر، هیچ رتبه و جایگاهی تضمینی نیست. اما در نظر داشته باشید که اصول دست یابی به رتبه های ایده آل و رشد ورودی به سایت شما، از اصلی ترین تعهدات ما در منتوریکس است.

محمد امیر حسین هاشمی

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت منتوریکس مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

ما نظرات و سوالات شما را با دقت می‌خوانیم و پاسخ می‌دهیم
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
انصراف